Zendesk ile En İyi Müşteri Deneyimini Yaratın

Zendesk'in müşteri destek, şikayet yönetimi, satış ve müşteri yönetimi için özelleşmiş ürünleri, firmanız veya internet sitenizin en iyi müşteri deneyimine sahip olmasını sağlar.

Her Şey Müşterileriniz İçin!

Müşterileriniz sizinle konuşmak ister: Zendesk ile bu isteklerini kolayca gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz!

Zendesk Support ile müşterileriniz ile olan tüm iletişiminizi tek bir noktada toplayabilirsiniz: İster telefondan, ister internet sitenizdeki canlı yardımdan ya da sosyal medyadan size ulaşmış olsunlar, Zendesk Support ile hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz mutlu olur!

Zendesk Türkiye

Türkiyenin İlk Zendesk Çözüm Ortağıyız

Liste fiyatından daha avantajlı fiyatlar, eğitim, entegrasyon ve mevcut sisteminizden Zendesk'e taşımaya kadar, Türkiye'deki ilk Zendesk Partner'i olarak sizin için yapabileceğimiz çok şey var!

Müşteri İletişim Akışı

Sizinle beraber, müşterileriniz ile temas kurduğunuz her noktada ürünleri en etkin şekilde kullanabilmeniz için akış tasarlıyoruz.

Kullanıcı Eğitimleri

Zendesk ürünlerini ekibinize anlatmakla kalmıyor, onları Marka Elçileri haline getirerek sürdürülebilir bir eğitim kültürü sağlıyoruz.

Size Özel Fiyatlar

Bir Zendesk Partner ile çalışmanın size bütçe anlamında çok katkısı var! Size özel fiyatlar ile ihtiyacınız olan en iyi paketleri size sunuyoruz.

Her İhtiyaca Uygun Çözümler için Zendesk

Belki bir internet sitesine sahipsiniz; ya da Türkiye’nin en iyi pazaryeri uygulamasına sahipsiniz. Belki de bir FMCG firmasında Müşteri İlişkileri Yöneticisisiniz. Müşterilerinizin size nereden ve nasıl ulaştığına ya da iletişimin içeriğinin ne olduğuna bakmaksızın; sektörünüz, dikeyiniz ya da firmanızın büyüklüğü ne olursa olsun, sizin için bir Zendesk ürünü var!

0
Marka
0
Proje
0
Kullanıcı / Agent

Zendesk ile Neler Yapabileceğinizi Konuşalım

Müşteri ilişkilerinizi iyileştirmekten, daha verimli çalışanlara; Satış departmanınızın gücünü ikiye katlamaktan iş süreçlerinin otomasyonuna kadar konuşacağımız çok şey var.

Size ulaşmamız için bilgilerinizi bırakın, 24 saat içerisinde size geri dönüş yapalım.

O arada, siz de demo hesabınızı buraya tıklayarak aktive edebilir ve 14 GÜN ÜCRETSİZ olarak Zendesk Deneyimi’ni yaşayabilirsiniz.

Zendesk Türkiye

Nasıl Çalışıyoruz

En iyi müşteri deneyimini sağlamak için sizinle beraber sistematik bir şekilde çalışıyoruz.

 • Önce Sizi Dinliyoruz

  Önce Sizi Dinliyoruz

  Sizin ve ekibinizin geribildirimleri ile müşteri iletişim akışınızdaki eksiklikler ve geliştirilebilecek noktaları tespit ediyoruz.

 • Ardından Uygulamaya Geçiyoruz

  Ardından Uygulamaya Geçiyoruz

  İdeal akış çıktıktan sonra gerek kullandığınız diğer yazılımlarla, gerek kullanacağımız Zendesk ürünleri ile kusursuz müşteri ilişkileri akışını oluşturuyoruz.

 • Projeyi Sürdürülebilir Olarak Teslim Ediyoruz

  Projeyi Sürdürülebilir Olarak Teslim Ediyoruz

  Akış ve entegrasyon tamamlandıktan sonra şirket içi on-site eğitimler ve workshop'lar ile Zendesk'in özünü ve araçlarını ekibinize anlatıyor ve onları yetkin geliştiriciler haline getiriyoruz.

Markanız İçin Yapabileceklerimiz

Zendesk ve dijital dönüşüm konusundaki tecrübelerimizle zamanın ruhuna ve müşterilerin beklentilerine karşılık verebilen bir marka haline gelebilirsiniz.

 • Zendesk Entegrasyonu

  Zendesk Entegrasyonu

  Şirketinizin mevcut iş akışlarına Zendesk ürünlerini sorunsuzca entegre ediyor ve çalışanlarınızın iş yükünü azaltıyoruz.

 • Ürün Optimizasyonları

  Ürün Optimizasyonları

  Zendesk'in tetikleme ve otomasyon özelliklerini en etkin şekilde kullanarak, Zendesk ürünlerini en verimli hale getiriyoruz.

Zendesk Sell
 • Zendesk Guide Tasarımı

  Zendesk Guide Tasarımı

  Zendesk'in "Bilgi Merkezi" olarak kullanabileceğiniz Guide ürününe markanız için özel tema tasarlıyor, siteniz ile aynı görsel dünyaya sahip olmasını sağlıyoruz.

 • Otomatik Raporlama

  Otomatik Raporlama

  Gerek çalışan performansı, gerek tek bakışta müşteri ilişkileri ve satışlara dair KPI ve metrikleri rahatlıkla takip edebileceğiniz periyodik raporları otomatize ediyoruz.

Her Zaman En İyi Hizmet.

Bütçe veya büyüklük farketmeksizin, şu ana kadar 64 markayla yüzlerce proje bitirdik: Hepsinden GEÇER NOT aldık.

Zendesk Nedir?

Müşteri ilişkileri, şirketiniz ve hizmet verdiğiniz müşteri sayısı arttıkça aynı kalitede kalabiliyor mu? Zendesk, işte tam bu noktada işletmelerin yardımına koşan bir yazılım.

Zendesk nedir sorusunun cevabını ve Zendesk’in işletmenize nasıl yardım edebileceğini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Zendesk Nedir